Editovat

Anna Julie Slováčková, zpěvačka, herečka, moderátorka

Aničku můžete znát z televizních obrazovek z druhé řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas, ze seriálů Ohnivé kuře a Ordinace v Růžové zahradě anebo z Mixxxer Show na Óčku. Kromě herectví a moderátorství se věnuje také hudbě. Působí v Big Bandu Felixe Slováčka. Od roku 2015 vystupuje se svou kapelou, která nese její jméno. V únoru 2021 vydala své debutové CD s názvem "AURA".

Vyznavatelka a podporovatelka přirozené krásy, zdravého sebevědomí a sebelásky. Právě taková Anna Julie je, a proto jsme ji oslovili k tomu, aby se stala naší ambasadorkou letošního 4. ročníku Vuchlady. A jaké je její poselství? „Důvěřujte své vlastní kráse. Šiřte ji do světa a bourejte stereotypy."

 

Daniela Clark, Account Manager Loono, z. s.

Daniely příběh o tom, jak se stala account manažerkou Loono je velice silný a zajímavý. Organizaci totiž poznala vzhledem ke svým zdravotním problémům nejprve z druhé strany. Když viděla, jak to tam skvěle funguje a jak reálně pomáhá lidem nejen s prevencí nádorových onemocnění, věděla, že v budoucnu by také ráda pomáhala. Když narazila na pracovní nabídku od Loono, neváhala. „Smysluplná práce, která člověka baví, je snem většiny z nás, a já mám to obrovské štěstí, že takovou práci mohu dělat."

A proč Vuchlady? „Věřím, že dívkám pomůže zvednout sebevědomí, poznat sebe samu, mít se ráda, všímat si svého okolí, naučit se pomáhat druhým a při tom neopomínat své já. Těší mě, že můžeme šířit zdravotní prevenci skrze tak pozitivní projekt! Děkujeme.“

Petra Pilařová, módní návrhářka

Petra působí na poli módy již od roku 2001. Za tu dobu se zařadila mezi přední české módní návrháře zaměřující se převážně na dámskou módu. Tvoří malé kolekce originálních a exkluzivních modelů, zdůrazňujících ženské přednosti, šitých převážné na zakázku. Modely se vyznačují použitím kvalitních materiálů, dokonale padnoucích střihů a precizním ručním zpracováním.

 

Kromě luxusních svatebních a večerních šatů, tvoří i klasické a byznys oblečení, které podtrhuje přirozenou ženskou krásu, protože ta je pro Petru hlavní inspirací při návrhu modelů. „Pokud se žena cítí krásná a má ze sebe dobrý pocit, šíří kolem sebe pozitivní náladu a svět je veselejší." říká Petra. 

Natálie Debnárová, plus/normal size modelka, editorka Vogue online

Natálie se stala modelkou již ve svých 14 letech. Poté začala růst do tvarů dospělé ženy a přestala splňovat tehdejší nároky. Agenti ji tlačili do shazování kil, naštěstí ale včas zasáhla Natáliina maminka. Pracovní nabídky se postupně vytratily, Natálie se začala věnovat škole a práce v modelingu uhasla. V módním průmyslu je nyní uznávanou plus size modelkou. Má velikost 42/44, což je její normální a zdravá velikost. 

A jak být krásná a spokojená ve svém vlastním těle? Natálie radí, že je třeba se občas sama pochválit a podpořit, stát se sama sobě roztleskávačkou. „Opakuji si pár afirmací, řeknu si, co se mi povedlo, kde všude jsem uspěla. Mně to fakt pomáhá."

 

Martin Kůs, spoluzakladatel Vuch

Spoluzakladatel značky Vuch je vystudovaný architekt. Ve světě architektury, designu a módy se pohybuje již téměř deset let.

Martin se společně s Ondřejem Hyršem podílel na vybudování celé značky Vuch. Stál také u vzniku prvních kolekcí a celého vizuálního směru značky. U této pozice zůstává dodnes, i když dnes za celým procesem a vývojem firmy již stojí stabilní tým skvělých lidí. Rád se zaměřuje na různé novinky, inovace a hledání nových cest.

„Ve Vuch jsme již ušli dlouhou cestu, a to nám dává možnost se zaměřovat i na různá témata, která hýbou světem. Od životního prostředí, přes sociální problematiku až po podporu přirozené krásy, sebevědomí a zdraví žen. Jsem rád, že letos se uskuteční již 4. ročník Vuchlady. Z každého ročníku vždy vzešly krásné spolupráce a celou soutěž jsme si všichni užili. Vuchlady se každoročně snažíme posunout o kousek dál, a tak se na letošní ročník obzvlášť těším, myslím že bude stát za to!.“

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti