Markéta Konvičková, zpěvačka, hudební skladatelka, moderátorka

Poprvé na sebe upozornila jako finalistka soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde se probojovala až do nejlepší desítky. Dnes je nejen úspěšnou zpěvačkou a hudební skladatelkou, ale také člověkem obdařeným darem rozdávat radost a pozitivní energii.

Její tělo si prošlo těžkou životní zkouškou, která ji na nějaký čas udělala šrámy vně i zevnitř. Svým laskavým přístupem k životu a srdečnou duší se dnes ale cítí ještě lépe, než kdy dřív. Proto nám letos naše spojení s Markétou dává víc než jen smysl.

Kateřina Kopicová, zakladatelka projektu Tělo s příběhem

V roce 2019 založila projekt Tělo s příběhem jako novopečená maminka, které se během těhotenství udělaly šrámy na těle. Strie a další viditelné změny v oblasti břicha, které jí ubíraly sebevědomí, ji donutily vystoupit z komfortní zóny a sdílet příběh svého těla.

Nejprve vytvořila pouze hashtag, ale po velkém úspěchu a souznění dalších maminek, které jí posílaly své příběhy vytvořila i instagramový profil Tělo s příběhem, který se začal velmi rychle plnit příběhy, které se postupně rozšiřovaly o další mateřská i nemateřská témata. Profil otevírá téma sebelásky a sebepřijetí a dává souznící prostor ke sdílení bolavých příběhů.

Marian Jelínek, hokejový trenér, kouč, manažer a autor řady knih

Proslulý hokejový trenér řadí mezi své největší trenérské hokejové úspěchy zlato z MS 2005. Jeho profesní přesah se ale prolívá do mnoha oblastí. Individuálně spolupracuje s manažery a vrcholovými sportovci. Proslavil se dlouholetým osobním koučinkem Jaromíra Jágra.

Své mnohaleté zkušenosti zúročuje při přednáškách a workshopech nejen asociacím klubům napříč všemi sporty, ale také firmám z různých oborů. Je garantem oboru Psychologie pro manažery a pedagogem na Newton College.

Dominik Navrátil, módní návrhář, stylista a kostýmní výtvarník

Dominik je talentovaný módní návrhář, který už několik let obléká modelky na nejprestižnější soutěže krásy. Každý rok představuje novou kolekci, která je inspirovaná jeho momentálním rozpoložením.

Jeho značka se svou mladou historií v designu a originalitě odlišuje od ostatních tuzemských značek. Módní ateliér Dominik Navrátil se zabývá zejména šitím svatebních a společenských šatů na míru. V posledních letech pravidelně představuje v rámci módních přehlídek nové společenské i běžně nositelné kolekce.

Navrátilovy modely oblékly kromě úspěšných modelek také vítězka SuperStar 2018 Tereza Mašková a Martina Pártlová, která tvoří trio 3v1 s Nikol Štíbrovou a Veronikou Arichtevou.

Martin Kůs, spoluzakladatel Vuch

Spoluzakladatel značky Vuch je vystudovaný architekt. Ve světě architektury, designu a módy se pohybuje již téměř jedenáct let.

Martin se společně s Ondřejem Hyršem podílel na vybudování celé značky Vuch. Stál také u vzniku prvních kolekcí a celého vizuálního směru značky. U této pozice zůstává dodnes, i když dnes za celým procesem a vývojem firmy již stojí stabilní tým skvělých lidí. Rád se zaměřuje na různé novinky, inovace a hledání nových cest.

„Ve Vuch jsme již ušli dlouhou cestu, a to nám dává možnost se zaměřovat i na různá témata, která hýbou světem. Od životního prostředí, přes sociální problematiku až po podporu přirozené krásy, sebevědomí a zdraví žen. Jsem rád, že letos se uskuteční již 5. ročník Vuchlady. Z každého ročníku vždy vzešly krásné spolupráce a celou soutěž jsme si všichni užili. Vuchlady se každoročně snažíme posunout o kousek dál, a tak se na letošní ročník obzvlášť těším, myslím že bude stát za to!.“

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti