Upravit stránku

Anet Krejčíková, herečka

Neuvěřitelně milá a sympatická Aneta, se kterou jsme si užili spoustu zábavy už na našem promo focení. Je jí 30 let, je maminkou dvou dětí a živí se jako divadelní a filmová herečka.

Naprostá podporovatelka nejen ženské síly a energie, ale lidské pospolitosti a jednoty, jako takové.

Co říká Anet na téma ženské krásy a sebevědomí ve spojení s Vuchlady? „Vzhledem k tomu, že největší (a momentálně se dá říct, že pro valnou většinu lidí jediná) možnost nějaké socializace je pobytí na sociálních sítích, tak je celkem jednoduchý podlehnout iluzi, že můj život je nudný a já jsem rozbitá, poněvadž nevypadám, jako ta influencerka, kterou sleduju, co má dokonalej zadek. Je potřeba si uvědomit, že neznáme opravdové příběhy těch lidí, jak dlouho jim trvá, než video, kde působí dokonale natočí..“

Aneta Krejčíková

Kamila Vodochodská, módní stylistka

Kamila Vodochodská

Je slow fashion terapeutka, návrhářka osobních kolekcí a bojovnice za smysluplnější nákupy a zdravější planetu, dvojnásobná maminka a podporovatelka všech dobrých myšlenek a projektů. Milovnice všeho dobrého a voňavého, ticha a šelestu stromů, ale i hudby, hrdá nositelka vysoké elegance, stejně jako mikiny a tenisek. Smích a zdravé vztahy ji léčí, stejně jako křehké kremrole a jarně podzimní sluníčko. Téměř 18 let působí v oblasti módního průmyslu. Vystudovala obor textilní technologie a návrhářství na TUL a také žila a pracovala v USA a Francii.

 „Kvalita šatníku souvisí s přístupem k nám samotným, k našemu času, vynaložené energii a penězům. A je i ukázkou toho, jak si vážíme nejen okolního světa, ale hlavně sami sebe. Móda je víc, než trendy a pozlátko přehlídkových mol. Správný šatník nám šetří čas a posiluje sebevědomí, stejně jako špatný brzdí náš rozvoj a staví zbytečné překážky v osobním růstu.“

Pořádá workshopy a transformační pobyty na téma „efektivní a smysluplný šatník“, pěstuje módní inteligenci a vzdělává v oblasti finanční negramotnosti v souvislosti s módou. Externě pak pomáhá firmám nejen z módního průmyslu jako managerka udržitelnosti a stratég inovací produktů.
Její působení je velmi komplexní, tím je její přístup v tomto oboru jedinečný. Vším, co dělá, se snaží o změnu v myšlení a v přístupu k módě a skrze ni možná i ostatních oblastí životního přístupu.

Kamila bude pečovat o naše semifinalistky a následně o Vuchlady z hlediska stylingu módy. Ukáže, jak se ve vlastním těle a se správným šatníkem docílit větší pohody a spokojenosti.

PhDr. Ing. Jana Sladká Ševčíková, zakladatelka a ředitelka Centra Anabell, z. ú.

Inspektorka kvality sociálních služeb, Manažerka kvality v rámci procesu Reformy psychiatrické péče v ČR a Lektorka, koučka a supervizorka pro oblast pomáhajících profesí.

Proč já a Anabell? .... Právě osobní zkušenost s bulimií před mnoha lety mě přivedla k myšlence založit v ČR neziskovou organizaci, která se bude moci věnovat jak poradenským a terapeutickým aktivitám, tak prevenci a osvětě na poli tématu poruch příjmu potravy (mentální anorexie, mentální bulimie, záchvatovité přejídání aj.). Když jsem se po všech svých osobních obtížích, které samy o sobě trvaly téměř 12 let, dostala z nejhoršího, rozhodla jsem udělat něco konkrétního, aby se další lidé v podobných situacích měli kam obrátit pro radu a pomoc, nebáli se a nestyděli si o ni říct.

Finanční prostředky, kterými nás společnost VUCH podpoří, plánujeme využít na poskytování nutričního poradenství našim klientům. Lze si jej představit jako opakovaný kontakt mezi klientem a nutriční poradkyní, který slouží ke zmapování stravovacích zvyklostí klienta, diskuzi o tom, proč klient tu či onu potravinu z jídla vyjímá, reflexi na to, čím je takové vybírání potravin pro klienta rizikové z pohledu absence některých životně důležitých živin a nakonec k postupným krokům naučit se zpět jíst všechno v dostatečně potřebných a zdraví prospěšných mírách.

Kamila Vodochodská

Saša Šeflová, reportérka Super.cz

Saša Šeflová

Vystudovala žurnalistiku na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Skoro 30 let pracuje v oblasti médií, posledních 10 let se věnuje šoubyznysu na serveru Super.cz.

„Svět médií a v posledních letech také sociálních sítích diktuje určité trendy krásy, které nemohou být pro mladé dívky dosažitelné. Skoro nikdo tak, jako na fotkách v módních magazínech anebo na Instagramu opravdu nevypadá. Photoshopem a filtry ze sebe sice uděláte krásku vesmírnou, ale realita je jinde a pak se nepoznáte ani sama v zrcadle. A to je potřeba si uvědomit. V pořádku nejsou vyhublé modelky, ale ani nové influencerské hvězdy, které se chlubí značnou nadváhou.  Být přirozená, svá a hlavně zdravá, to je nejdůležitější!“

Martin Kůs, spoluzakladatel Vuch

Spoluzakladatel značky Vuch je vystudovaný architekt. Ve světě architektury, designu a módy se pohybuje již téměř deset let.

Martin se společně s Ondřejem Hyršem podílel na vybudování celé značky Vuch. Stál také u vzniku prvních kolekcí a celého vizuálního směru značky. U této pozice zůstává dodnes, i když dnes za celým procesem a vývojem firmy již stojí stabilní tým skvělých lidí. Rád se zaměřuje na různé novinky, inovace a hledání nových cest.

„Ve Vuch jsme již ušli dlouhou cestu, a to nám dává možnost se zaměřovat i na různá sociální témata, jako je právě podpora zdravého sebevědomí žen. Jsem rád, že letos se uskuteční již 3. ročník Vuchlady, ze kterých vždy vzešly krásné spolupráce a celou soutěž jsme si všichni užili. Každý rok se snažíme Vuchlady posunout vždy o kousek dále a tak se na letošní ročník obzvlášť těším, myslím že bude stát zato!.“

Martin Kus
Nahoru