Semifinále soutěže Vuchlady, jejímž cílem je vybrat dívku, která se stane novou tváří značky VUCH, proběhlo ve středu 13. července 2022 v prostorách našeho pražského showroomu na Národní. Byl to den plný nezapomenutelných zážitků, zábavy i emocí. Pojďte si společně s námi připomenout, jak tento speciální den probíhal a jak si ho pět krásných semifinalistek užilo.

Jak to všechno začalo

Protože cesta do Prahy může být z některých koutů naší země daleká, rozhodli jsme se holkám celý zážitek ještě více zpříjemnit pobytem v Praze. Děkujeme hotelu Mama Shelter za snový nocleh i skvělý servis ❤️ Podvečerní posezení u dobrého jídla a pití se protáhlo až do pozdějších večerních hodin (a kdyby nás z terasy restaurace nevyhnala zavíračka, možná si tam povídáme ještě dnes 😁). Díky skvělé atmosféře se nikomu z do peřin úplně nechtělo, ale všichni jsme věděli, že ta pravá jízda nás všechny teprve čeká a je třeba se na ní pořádně vyspat.

Sáhli jsme si na prsa i koule

Protože Loono učí veřejnost o zdravotní prevenci, která je úzce spojena se zdravým životním stylem a pozitivním mindsetem, rozhodli jsme se i my společně s naší pěticí finalistek absolvovat pověstný workshop s názvem #prsakoule. Během 60 minut jsme si osahali edukační modely prsou a koulí. A možná jsme si sáhli tak trochu i do svědomí.. ale teď jsme si opět připomněli, jak jsou samovyšetření i prevence důležité. 

Vítejte na Národní!

Z Holešovic jsme se přesunuli do samotného centra Prahy, a to do naší prodejny na Národní. Všechny holky byly na naší prodejně poprvé. Ale protože ani jedna z nich není rodilou pražačkou, tak jim to pro tentokrát promineme. Jsme si totiž jistí, že náš showroom plný Vušek a všech dalších produktů od naší značky na ně udělal takový dojem, že teď už jejich kroky při návštěvě Prahy povedou právě sem. 

Dopoledne jako z pohádky

Dokonalý make-up, perfektní účes a profesionální fotky. Ve shonu všedních dní si o tom můžeme nechat jen zdát, ale tohle všechno teď holky mohly nechat na nás a užít si dopoledne v roli modelek! Nenašel se nikdo, kdo by si u skleniček Prosecca tenhle full service neužíval 😊 A jak celé focení dopadlo můžete omrknout i vy, právě tyhle fotky totiž najdete u medailonků jednotlivých finalistek.

Premiérový catwalk

Kdo jiný by měl předat know how z přehlídkových mol, než právě skvělá Natálie Debnárová, známá česká plus size modelka. S ohledem na "kočičí hlavy", podpatky i šaty s vlečkou se holkám pod vedením Natálie podařilo nacvičit skvělou choreografii přímo pod širým nebem, u které by málokdo uvěřil, že ji dámy trénovaly teprve pár hodin před začátkem celé akce 😊

Róby jako pro princezny

A když bylo nacvičeno, následoval přesun do šatny na zkoušku šatů. O róby se letošní rok postarala návrhářka Petra Pilařová, která si pro každou z finalistek připravila hned dva modely. Jeden na přehlídku a druhý na after party. Petra šaty vybírala individuálně přesně podle jejich typu postavy a vlasů tak, aby jim sedly jako ulité. 

3, 2, 1 ... Finále Vuchlady 2022 začíná!

Podvečer a 17. hodina se přiblížily jako lusknutím prstu a my už jsme u vstupu vítali první hosty. Mezi nimi nechyběla například Bára Krčmová, Anna Julie Slováčková, Denisa Pfauserová, Sharlota, Marie Renčová a několik desítek dalších hostů, díky kterým si všichni užili parádní večer.

Úvodní řeč nesměla chybět

Celým večerem provázela Bára Krčmová. V úvodu akce vyzpovídala Aničku Slováčkovou co by ambasadorku čtvrtého ročníku Vuchlady a následně jednoho ze zakladatelů značky Vuch Martina Kůse. Právě ten představil, co značka Vuch ve světě módy a designu znamená a jaké jsou další plány do budoucna. Mimo to také blíže představil celý charitativního konceptu Vuchlady, protože to byl právě on, který s touto ideou před čtyřmi lety přišel. 

Jedlo se, pilo, i zpívalo

Dobrá atmosféra se vznášela showroomem za doprovodu výtečných drinků i finger food. Anička Slováčková měla na akci ještě jednu důležitou roli. Představila se nám totiž také jako talentovaná zpěvačka. Tóny jejího hlasu v doprovodu s kytarou se linuly po celém showroomu. A jen těžko byste našli někoho, kdo by nerozvlnil své boky do rytmu skladeb.

Předání šeku organizaci Loono

A v závěru akce přišlo to nejdůležitější. Kromě finálové pětice se do Vuchlady přihlásilo více jak dvě stovky dívek a žen. A právě jim patří velký obdiv a dík za to, že nám pomohli podpořit právě Loono. Organizaci, která společně učí veřejnost o zdravotní prevenci, která je úzce spojena se zdravým životním stylem a pozitivním mindsetem. Za každou dívku, která se do soutěže Vuchlady zapojila a dodržela stanovené podmínky jsme věnovali 100 Kč, díky čemuž jsme Loono mohli darovat šek v hodnotě 21 800 Kč.

A kdyby se o slovo nepřihlásila únava a čtvrteční povinnosti, možná bychom slavili ještě dnes 😊 Tak zase za rok, byla to jízda!

Moc děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili a přišli podpořit semifinalistky i celý tento projekt.
Byl to zkrátka krásný, příjemný den a večer!  
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti