Vuchlady 2022

Tento ročník Vuchlady lze shrnout jedním slovem – zážitek. Alespoň tak na něj nahlíží neuvěřitelně charismatická a věčně usměvavá Jana Albrechtová, Vuchlady pro rok 2022. Janča získala úžasné zkušenosti, přátelství, nekonečnou zábavu a, mimo jiné, i výhru 20 000 Kč se zásobou Vušek na celý rok.

S Vuchlady 2022 jsme zažili krásný rok plný radosti a barev. Společně jsme nafotili podzimní novinky v prostorech vinařství Lahofer, tvořili jsme ty nejbarevnější vizuály pro charitativní kalendář pro rok 2023, naladili jsme se na Vánoce díky vánočnímu focení a společně jsme představili jarní batohovou kampaň. Janča svým úsměvem zdobila náš online svět a vyjímala se na našem webu. Kromě toho nechyběla ani na oslavách 7. narozenin Vuch i na holčičím teambuildingu, kde se zasloužila o post nejšikovnější hráčky lasergame.

Ambasadorkou tohoto ročníku se stala Anna Julie Slováčková. Známá zpěvačka, herečka a moderátorka má za sebou trnitou cestu, kterou musela projít s těžkou nemocí i nevyžádanou pozorností médií.

Projekt Vuchlady 2022 měl, stejně jako předešlý ročník, charitativní přesah. V tomto ročníku jsme se spojili s neziskovou organizací Loono a rozhodli jsme se ukázat, že zdraví, krása a sebevědomí spolu úzce souvisí. Pro Loono jsme vybrali, a to díky 218 přihlášeným slečnám, 21 800 Kč. Děkujeme všem z vás, které se rozhodly podpořit to, co má v dnešní době nenahraditelný význam.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti