Editovat

#VuchLADY 2022

Neuvěřitelně charismatická a věčně usměvavá, právě taková je Vuchlady 2022 Jana Albrechtová. Janča se stane součástí našeho skvělého týmu, užije si spoustu zábavy při focení a natáčení nových kolekcí, potká známé a inspirativní osobnosti na našich akcích a eventech, bude se podílet na tvorbě nových kolekcí. Celý rok bude dostávat produkty Vuch a získá odměnu 20 000 Kč

Co čeká naši Vuchlady?

Vuchlady bude součástí našeho skvělého týmu, užije si spoustu zábavy při focení a natáčení nových kolekcí, potká známé a inspirativní osobnosti na našich akcích a eventech, bude se podílet na tvorbě nových kolekcí. Celý rok bude dostávat produkty Vuch a získá odměnu 20 000 Kč. No nezní to pohádkově? 

Jak se stát Vuchlady?

1. Nahraj fotku na svůj instagramový profil, označ ji hashtagem #vuchlady a do popisku napiš, proč bys měla být "Vuchlady" právě ty. Nezapomeň, že tvůj instagramový profil musí být veřejný, abychom tvůj příspěvek našli :-)

2. Fotku nahraj v období od 6. 6. do 27. 6. 2022.

3. Za každou přihlášenou slečnu věnujeme 100 Kč neziskové organizaci Loono, která se zabývá podporou prevence v oblasti nádorových onemocnění. Takže už jen tím, že se přihlásíš, podpoříš dobrou věc.

3. Pak už jen čekej, až tě náš team kontaktuje a pozve na semifinále do Prahy.

P. S. Sdílením fotky s hashtagem #vuchlady jsi automaticky zapojena do soutěže.

 

A co se bude dít dál?

Ze všech soutěžních fotografií přidaných na Instagramu v termínu od 6. 6. do 27. 6. 2022 pod hashtagem #vuchlady vybereme 20 semifinalistek. Abychom každou z nich lépe poznali, poprosíme ji o krátký medailonek s představením. Následně vybere porota team 5 semifinalistek, které postoupí do semifinále.

Ve středu 13. 7. poté proběhne v našem pražském showroomu event, kam vybrané slečny pozveme. S naší Vuch partou s nimi strávíme den, při kterém si užijí plno zábavy, péči profesionální vizážistky i stylistky a focení a natáčení. Každá z nich obdrží spoustu dárečků a voucher v hodnotě 2 000 Kč, za který si na našem e-shopu vybere kabelky, peněženky anebo doplňky přesně podle svého vkusu. To zní parádně, co myslíš?

O vítězce Vuchlady rozhodnou fanoušci Vuch hlasováním, které bude probíhat od 14. 7. do 24. 7. 2022 na webu vuchlady.cz. Všem hlasujícím poté pošleme jako poděkování slevový kód na 15% slevu. Navíc se každý hlas zařazuje do slosování o nákup na Vuch v hodnotě 5 000 Kč.

Vuchlady semifinále 2022

Proč to všechno děláme? 

Rádi bychom podpořili všechny slečny, které vyznávají sebelásku, spokojený a zodpovědný přístup k životu a zdraví. Ve spojení s neziskovou organizací Loono (čti lůno) jsme se rozhodli ukázat, že zdraví, krása a sebevědomí spolu úzce souvisí. A co stojí za názvem této neziskovky? Jde o tým mladých lékařů, studentů medicíny a dalších profesionálů, kteří společně učí veřejnost o zdravotní prevenci, která je úzce spojena se zdravým životním stylem a pozitivním mindsetem. O zdraví a těle mluví srozumitelně a inspirují ostatní, aby se o sebe starali rádi a včas.

Proč právě teď?

Loono se od začátku výrazně zaměřuje (mimo jiné) i na mladé publikum. Proč? Řada mladých lidí si myslí, že se jich nádorová, kardiovaskulární a jiná onemocnění netýkají, což je však velký mýtus, který je zapotřebí vyvracet. I u velmi mladého člověka se může rozvinout zhoubný nádor. Proto by se měli také oni o sebe starat, nepodceňovat prevenci ani samovyšetření. Chodí nám příběhy, kdy nám mladé slečny píší, že si po našem workshopu nahmataly bulku v prsu, což vedlo k včasnému objevení nádoru a léčbě se šťastným koncem. Podobné zprávy máme také od můžu, co se týče rakoviny varlat. A za to ta práce opravdu stojí!"

*Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže Vuch Lady či soutěž změnit nebo zrušit, a to bez udání důvodů a stanovení náhrady.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti