#Vuchlady 2023

Novou tváří Vuch pro následující rok se stala Barča Kropáčková! Moc milá, charismatická a usměvavá žena, která chce ostatním dívkám a dámám ukázat, že i když Vás trápí nějaký problém nebo vzhledová nedokonalost, tak život nekončí a dá se dál plnohodnotně a vesele žít. Barču čeká spoustu nových zkušeností a srandy, přátelství, a, mimo jiné, i výhra 20 000 Kč se zásobou Vušek na celý rok.

Patronkou letošního ročníku se stala Markéta Konvičková. Její tělo si prošlo těžkou životní zkouškou, která ji na nějaký čas udělala šrámy vně i zevnitř. Svým laskavým přístupem k životu a srdečnou duší se dnes ale cítí ještě lépe než kdy dřív. Proto nám letos naše spojení s Markétou dává víc než jen smysl.

Projekt Vuchlady 2023 měl, stejně jako předešlý ročník, charitativní přesah. V tomto ročníku jsme se spojili s dobročinným projektem Tělo s příběhem (TSP) a rozhodli jsme se ukázat, že každá z nás je krásná a jedinečná vně i zevnitř. Pro TSP jsme, díky 245 přihlášeným ženám do projektu, vybrali 24 500 Kč. Děkujeme všem z vás, které jste se rozhodly podpořit naše spojení s TSP i samotný projekt Vuchlady.

Děkujeme, že jsi podpořila projekt Vuchlady!

Přihlašování prostřednictvím hashtagu #vuchlady do projektu Vuchlady 2023 probíhalo od 1. 6. do 28. 6. 2023. Všem přihlášeným dívkám a ženám chceme moc poděkovat za sdílení milých i dojemných popisků a příběhů. Do letošního ročníku se Vás přihlásilo 245, což je nejvyšší číslo od založení projektu. Nám to jen potvrzuje, že to, co děláme, má smysl i pro Vás. A to je nejvíc.

Naše semifinálová pětice holek a žen, které jsme pozvali na event do Prahy, jenž se konal 19. 7., si užila spoustu srandy, péči profi vizážistky i stylistky, focení a natáčení.

Jak probíhalo semifinále

Ze všech soutěžních fotografií přidaných v termínu od 1. 6. do 28. 6. 2023 pod hashtagem #vuchlady vybrala porota team 5 semifinalistek, které postoupily do semifinále.

Ve středu 19. 7. proběhl v našem pražském showroomu event, kde nechybělo ani našich 5 úžasných semifinalistek. Strávily den s naší Vuch crew a užily si spoustu zábavy, péči profesionální vizážistky i stylistky, dále focení a natáčení. Každá z nich navíc obdržela spoustu dárečků.

A navečer, to začala pořádná jízda. Vypukl totiž Vuchlady event, na kterém jsme celou pětici semifinalistek představili. A to vše za účasti známých osobností a novinářů…

Vuchlady semifinále 2023

Proč to všechno děláme?

Rádi bychom podpořili všechny ženy, protože každá z nás si na svém těle a duši nese příběh. Jejich podoba ne vždy zapadá do pomyslných tabulek dokonalosti. Proto chceme ve spojení s dobročinným projektem Tělo s příběhem láskyplně podpořit všechny ženy a zdůraznit krásu všech těl bez ohledu na jejich odlišnosti.

My ve Vuch víme, že každá z nás je jedinečná a výjimečná. Právě proto nám NEzáleží na tom, kolik followers máš nebo kolik filtrů znáš. Také NEhledáme modelku s dokonalými mírami nebo tvář z magazínu. Naopak vybíráme lady, která je svá, a proto jedinečná.

 

Proč právě teď?

Projekt Tělo s příběhem ukazuje, že každý člověk si na svém těle nese příběh. Ten může být okem viditelný formou vrásek, jizev a jiných, zdánlivých (ne)dokonalostí. Nebo může být skrytý a tvořit šrámy uvnitř – přímo na Tvé duši. Právě proto jsme se spojili s Tělem s příběhem, abychom ženám společně dodali sebevědomí a ukázali, že jedinečnost je v každé z nás.

*Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže Vuchlady či soutěž změnit nebo zrušit, a to bez udání důvodů a stanovení náhrady.

 

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti