#Vuchlady 2023

Vuchlady je láskyplný projekt s charitativním přesahem, který vznikl v roce 2019. Význam tohoto projektu je dvojí. Každoročně vybíráme ženu, která se na rok stane naší tváří, modelkou, múzou, a zároveň bude po celý rok dostávat produkty značky Vuch. To ale není jediným záměrem toho projektu. Nejen, že vybíráme tvář značky, ale také každý rok podporujeme vybranou dobročinnou organizaci jak mediálně, tak finančně. Letos je to projekt Tělo s příběhem. Takže každá dívka, která se přihlásí, kromě možné výhry podpoří i dobrou věc.

Patronkou letošního ročníku se stala Markéta Konvičková. Její tělo si prošlo těžkou životní zkouškou, která ji na nějaký čas udělala šrámy vně i zevnitř. Svým laskavým přístupem k životu a srdečnou duší se dnes ale cítí ještě lépe, než kdy dřív. Proto nám letos naše spojení s Markétou dává víc než jen smysl.

A jakou lady vlastně hledáme? Nezáleží nám na tom, kolik followers máš nebo kolik filtrů znáš. My ve Vuch víme, že univerzální dokonalost neexistuje, a proto mnohem více oceníme vnitřní krásu před tou vnější. Chceme, aby se naší Vuchlady pro rok 2023 stala veselá, usměvavá žena, která si užívá života a bere ho pozitivně. Hledáme někoho, kdo respektuje své tělo vně i zevnitř a přijímá své zdánlivé (ne)dokonalosti. Zkrátka pohodovou holku, která se nebere tak vážně a má zdravé sebevědomí. Tak neváhej a přihlas se. Třeba si budeš říkat Vuchlady právě ty!

Co udělat pro to, aby sis říkala Vuchlady?

1. Nahraj svou fotku na Instagram s hashtagem #vuchlady v termínu od 1. 6. do 28. 6. 2023.

2. V popisku fotky vystihni, proč by ses právě Ty měla stát letošní Vuchlady.

P.S. Tvůj instagramový profil musí být veřejný, jinak Tvou fotku neuvidíme.

Nejen, že můžeš zažít úžasnou zkušenost a spoustu zážitků, ale díky přihlášení uděláš i dobrý skutek. Za každou přihlášenou slečnu totiž věnujeme 100 Kč dobročinnému projektu Tělo s příběhem. Projekt skrz svou hlavní myšlenku ukazuje s empatií a respektem, že naše těla si nesou nejrůznější příběhy, které můžou být očím skryté, anebo naopak viditelné na první pohled.

Následně budou naším Vuch týmem zkontaktovány vybrané semifinalistky. Tak hodně štěstí, můžeš to být právě Ty.

Jak probíhá semifinále?

Ze všech soutěžních fotografií přidaných v termínu od 1. 6. do 28. 6. 2023 pod hashtagem #vuchlady vybere porota team 5 semifinalistek, které postoupí do semifinále.

Ve středu 19. 7. poté proběhne v našem pražském showroomu event, kam vybrané slečny pozveme. Stráví den s naší Vuch crew a užijí si spoustu zábavy, péči profesionální vizážistky i stylistky, dále focení a natáčení. Každá z nich navíc obdrží spoustu dárečků.

A navečer, to začne pořádná jízda. Vypukne totiž Vuchlady event, na kterém pětice semifinalistek nesmí chybět. A to vše za účasti známých osobností a novinářů…

O vítězce Vuchlady rozhodnou fanoušci Vuch hlasováním, které bude probíhat od 20. 7. do 31. 7. 2023 na webu vuchlady.cz

Proč to všechno děláme?

Rádi bychom podpořili všechny ženy, protože každá z nás si na svém těle a duši nese příběh. Jejich podoba ne vždy zapadá do pomyslných tabulek dokonalosti. Proto chceme ve spojení s dobročinným projektem Tělo s příběhem láskyplně podpořit všechny ženy a zdůraznit krásu všech těl bez ohledu na jejich odlišnosti.

My ve Vuch víme, že každá z nás je jedinečná a výjimečná. Právě proto nám NEzáleží na tom, kolik followers máš nebo kolik filtrů znáš. Také NEhledáme modelku s dokonalými mírami nebo tvář z magazínu. Naopak vybíráme lady, která je svá, a proto jedinečná.

 

Proč právě teď?

Projekt Tělo s příběhem ukazuje, že každý člověk si na svém těle nese příběh. Ten může být okem viditelný formou vrásek, jizev a jiných, zdánlivých (ne)dokonalostí. Nebo může být skrytý a tvořit šrámy uvnitř – přímo na Tvé duši. Právě proto jsme se spojili s Tělem s příběhem, abychom ženám společně dodali sebevědomí a ukázali, že jedinečnost je v každé z nás.

*Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže Vuchlady či soutěž změnit nebo zrušit, a to bez udání důvodů a stanovení náhrady.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti