Semifinále soutěže Vuchlady, jejímž cílem je vybrat ženu, která se stane novou tváří značky VUCH, proběhlo ve středu 19. července 2023 v prostorách našeho pražského showroomu na Národní třídě. Byl to den plný nezapomenutelných zážitků, srandy, ale i přirozené trémy a emocí. Pojďme si společně připomenout, jak tento speciální den probíhal a jak si ho pět krásných semifinalistek užilo.

Jak to všechno začalo

Protože cesta do Prahy může být z některých koutů naší země daleká, rozhodli jsme se holkám celý zážitek zpříjemnit ještě před samotným setkáním. Poslali jsme jim dárečky, které využily při cestě za nezapomenutelným eventem a s pěticí našich semifinalistek se sešli v nádherném hotelu v centru Prahy. Na úvod tohoto nevšedního setkání jsme si přiťukli sklenkou prosecca a všechna počáteční nervozita i tréma opadla. Všichni jsme totiž věděli, že se sešla parta skvělých žen, a to co nás teprve čeká bude stát za to!

Konečně se poznáváme

Konečně jsme měli šanci poznat se s holkama osobně. Přestože se nám i porotcům představili už v krátkém video medailonku, sympatie naživo byly ještě větší. Hned po pár minutách jsme totiž věděli, že si pět před chvíli ještě neznámých holek padlo do oka a čekají je společně s naší Vuch crew zážitky, na které budeme ještě dlouho vzpomínat.

Přednáška od Mariana Jelínka

Každý rok na naše semifinalistky čeká pestrý program. A protože jedním z našich porotců letošního ročníku byl i kouč a mentor Marian Jelínek, slovo dalo slovo a nás v úterní podvečer čekaly bez mála dvě hodiny plné nových informací. Marian si totiž pro holky připravil přednášku, která nás všechny do jednoho ohromila. Víte, jakými způsoby můžeme tak trochu ovládat svou mysl? Naše semifinalistky už ano. Kromě toho nám náš mentor a kouč prozradil, jak můžeme porazit své dvojče, která nám v naší mysli často hází klacky pod nohy na cestě k růstu a nalezení svého nejlepšího potenciálu. A přestože bychom našeho speakera vydržely poslouchat ještě hodiny, nás už čekal jiný program.

Večeře s chutí Itálie

Posezení u dobrého jídla a pití se protáhlo až do pozdějších večerních hodin a my měli pocit, že holky se znají roky. Zkrátka skvělá parta, která si chce užít a prožít Vuchlady event pospolu. Nikomu se do peřin úplně nechtělo, ale všichni jsme věděli, že ta pravá jízda nás všechny teprve čeká a je třeba se na ni pořádně vyspat.

Vítejte na Národní!

Ze snového noclehu a posilněni snídaní jsme se přesunuli do dějiště letošního eventu Vuchlady, a to do naší prodejny na Národní. Všechny holky byly na naší prodejně poprvé. Ale protože ani jedna z nich není rodilou pražačkou, tak jim to pro tentokrát promineme. Jsme si totiž jisti, že náš showroom plný Vušek a všech dalších produktů od naší značky na ně udělal takový dojem, že teď už jejich kroky při návštěvě Prahy povedou právě sem.

Dopoledne jako z pohádky

Dokonalý make-up, perfektní účes a profi fotky. Ve shonu všedních dní si o tom můžeme nechat jen zdát, ale tohle všechno teď holky mohly nechat na nás a užít si dopoledne v roli modelek! Nenašel se nikdo, kdo by si u skleniček Prosecca tenhle full servis neužíval. 😊 A jak celé focení dopadlo můžeš omrknout i Ty, právě tyhle fotky totiž najdeš u medailonků jednotlivých finalistek.

Outfity od Dominika Navrátila

A když bylo nacvičeno, následoval přesun do šatny na zkoušku outfitů. O ty se letošní rok postaral návrhář Dominik Navrátil, který si připravil modely, které dokonale vystihly osobnost každé z žen a holek. Dominik vybíral outfity individuálně přesně podle jejich typu postavy a vlasů tak, aby jim sedly a cítily se v nich naprosto komfortně a sebevědomě.

3, 2, 1 ... Finále Vuchlady 2023 začíná!

Podvečer a 18. hodina se přiblížily jako lusknutím prstu a my už jsme u vstupu vítali první hosty. Mezi nimi nechyběla například Markéta Konvičková, Bára Krčmová, Lucka Bechynková nebo Marian Jelínek a několik desítek dalších hostů, díky kterým si všichni užili parádní večer.

Úvodní slovo a zahájení eventu

Celým večerem provázela Bára Krčmová. V úvodu akce vyzpovídala jednoho ze zakladatelů značky Vuch, Martina Kůse, který zároveň předal finanční šek Kateřině Kopicové, zakladatelce dobročinného projektu Tělo s příběhem. Martin blíže představil celý charitativního koncept Vuchlady, protože to byl právě on, který s touto ideou před pěti lety přišel.

Předání šeku dobročinnému projektu Tělo s příběhem

Nesmíme opomenout to nejdůležitější. Kromě finálové pětice se do Vuchlady přihlásilo 245 dívek a žen. A právě jim patří velký obdiv a dík za to, že nám pomohly podpořit právě Tělo s příběhem. Dobročinný projekt, který láskyplně podporuje všechny ženy a zdůrazňuje krásu všech těl bez ohledu na jejich odlišnosti. Za každou dívku, která se do soutěže Vuchlady zapojila a dodržela stanovené podmínky jsme věnovali 100 Kč, díky čemuž jsme Tělu s příběhem mohli darovat šek v hodnotě 24 500 Kč.

Jedlo se, pilo, i zpívalo

Dobrá atmosféra se vznášela showroomem za doprovodu božích drinků i mňamek od cateringu Foodway. Markéta Konvičková měla na akci ještě jednu důležitou roli. Představila se nám totiž také jako neskutečná zpěvačka. Tóny jejího hlasu se linuly po celém showroomu. A jen těžko byste našli někoho, kdo by nerozvlnil své boky do rytmu skladeb. A kdyby se o slovo nepřihlásila únava a čtvrteční povinnosti, možná bychom slavili ještě dnes. 😊 Tak zase za rok, byla to jízda!

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti