Vuchlady 2021

Ve třetím ročníku Vuchlady 2021 jsme se rozhodli ukázat, že vzhled a dokonalá postava nejsou na první místě. Podpořili jsme centrum Anabell, které pomáhá nejen mladým dívkám s psychickými problémy a poruchami příjmu potravy, o nichž se slečny často bojí nebo stydí mluvit. I v tomto roce jsme za každou přihlášenou dívku věnovali 100 Kč této organizaci a vybrali jsme pro ni krásných 13 600 Kč.

Tváří naší značky pro rok 2021 se stala sympatická Anna Jirčíková (Kopečková) ze Žďáru nad Sázavou. Maminka, milovnice sportu, dobrých knížek, dobré společnosti a Karla Rodena. Kromě pravidelné zásoby našich produktů se naše Vuchlady stala bezva parťačkou na našich eventech a charitativních akcích.

A protože víme, že tě zajímá, jak na svou roční barevnou jízdu s Vuch Anička vzpomíná, udělali jsme s ní příjemný rozhovor v našem VuchMAGu, ve kterém se můžeš dočíst, jaké zážitky z tohoto ročníku Anička má.

Pár slov z Aniččiných úst k tomu, co jí být Vuchlady přineslo: „Spoustu fajn zážitků, jako jsou focení, eventy, výlety do Prahy. Mně zkušenost přinesla několik krásných dnů jen sama pro sebe, kdy jsem se cítila opravdu moc dobře.“

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti