O Vuchlady

Vuch je český lovebrand, který už přes osm let vyniká na poli módy. Zákazníky okouzluje širokou nabídkou designových doplňků, kterým nechybí hravost, barvy a propracovanost. Ideou firmy je přinášet každodenní radost skrz nekonvenční a dostupnou módu, co chytne každého zákazníka za srdce.

Módou žijeme, to se ví. Zároveň je nám jasné, že není žádná planeta B, a proto se aktivně věnujeme tématům udržitelnosti. Na trh přinášíme eko kolekce a podporujeme nejrůznější projekty s charitativním přesahem. Rádi šíříme radost skrz módu a tuhle radost chceme ještě více umocňovat tím, že budeme pomáhat tam, kde je potřeba.

My ve Vuch zároveň za vším vidíme ženu

Právě proto tvoříme projekt Vuchlady, který plně podporuje její zdravé sebevědomí, sebepřijetí a pozitivní přístup k životu. Vuchlady je láskyplný projekt s charitativním přesahem, který vznikl v roce 2019. Význam tohoto projektu je dvojí. Každoročně vybíráme ženu, která se na rok stane naší tváří, modelkou, múzou, a zároveň bude po celý rok dostávat produkty značky Vuch.

To ale není jediným záměrem toho projektu. Nejen, že vybíráme tvář značky, ale také každý rok podporujeme vybranou dobročinnou organizaci jak mediálně, tak finančně. Takže každá dívka, která se přihlásí, kromě možné výhry podpoří dobrou věc. Od založení projektu jsme vybrali přes 59 500 Kč a věnovali je tam, kde je potřeba. Pomáhat chceme stále a ještě víc. Tak uvidíme, jakou částku darujeme letos.

Zároveň je pro nás důležitá hlavní myšlenka projektu, a proto se každý rok věnujeme konkrétnímu ženskému tématu, které oslavuje sebevědomí, sebepřijetí, pozitivní přístup k životu a rozebírá nejrůznější problémy a strasti, se kterými se ženy potýkají.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti